TRAFI Türkiye

Son Sürüm

Android cihazlarınızda İstanbul, Ankara, Bursa ve İzmir’deki toplu ulaşım araçları ile ilgili durak, saat, haritadaki yeri ve daha birçok bilgiyi bulabileceğiniz bir uygulama.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 5.8 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 107
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Toplu Taşıma Bilgi Edinme Uygulaması

Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilen TRAFI Türkiye uygulaması bir toplu taşımaplanlama uygulamasıdır. Sadece İstanbul, Ankara, Bursa ve İzmir illerinde hizmet veren metrobüs, halk otobüsleri, vapur ve metro toplu taşıma yolları ile ilgili bilgileri bulabileceğiniz bir uygulama.

Eğer İstanbul, Ankara, Bursa ve İzmir şehirlerinden birisinde bulunuyorsanız ve gitmek istediğiniz yere toplu taşıma araçlarını kullanarak gidecekseniz en büyük yardımcınız Android akıllı telefon veya tabletinizdeki bu uygulama. Çünkü bu uygulama sayesinde duraklarda beklemeden tam saatinde durakta olarak ulaşım yapabilirsiniz.

Android cihazınıza yükleyeceğiniz bu uygulama metro, tramvay, otobüs, metrobüs ve vapur saatlerini gerçek zamanlı olarak sizlere sunmakta. Eğer sık kullandığınız durak yada duraklar varsa bu durakları “Favorilerim” bölümüne ekleyerek hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca gideceğiniz yerin adresini bilmiyorsanız Android cihazınızdan Foursquare platformundaki adını yazın ve adresi anında görün.

Uygulamayı kullanarak rota yada güzergah arayabilir, en yakın metrobüs, otobüs, metro, tramvay yada vapur duraklarını harita üzerinden görebilir, gerçek otobüs geçiş saatleri gibi birçok özelliğe sahip. Bu uygulama Android akıllı telefon ve tabletleriniz için ücretsiz ve tabi ki Türkçe.

Sponsorlu Bağlantılar

TRAFI Türkiye Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

TRAFI Türkiye İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.