TRAFI Türkiye

Son Sürüm

iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefonlarınızda ve tabletlerinizde toplu ulaşım araçları ile ilgili durak, saat, haritadaki yeri ve daha birçok bilgiyi bulabileceğiniz bir uygulama. İstanbul, Ankara, Bursa ve İzmir illerinde geçerli.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 7.0 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 20.2 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 82
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Toplu Taşıma Bilgi Edinme Uygulaması

TRAFI Türkiye uygulaması iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefon ve tabletler için geliştirilmiş bir toplu taşıma planlama uygulamasıdır. Sadece İstanbul, Ankara, Bursa ve İzmir illerinde hizmet veren metrobüs, halk otobüsleri, vapur ve metro toplu taşıma yolları ile ilgili bilgileri bulabileceğiniz bir uygulama.

Eğer İstanbul, Ankara, Bursa ve İzmir şehirlerinden birisinde bulunuyorsanız ve gitmek istediğiniz yere toplu taşıma araçlarını kullanarak gidecekseniz en büyük yardımcınız bu uygulama. Çünkü bu uygulama sayesinde duraklarda beklemeden tam saatinde durakta olarak ulaşım yapabilirsiniz.

Bu uygulama metro, tramvay, otobüs, metrobüs ve vapur saatlerini gerçek zamanlı olarak sizlere sunmakta. Eğer sık kullandığınız durak yada duraklar varsa bu durakları “Favorilerim” bölümüne ekleyerek hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca gideceğiniz yerin adresini bilmiyorsanız Foursquare platformundaki adını yazın ve adresi anında görün.

Uygulamayı kullanarak rota yada güzergah arayabilir, en yakın metrobüs, otobüs, metro, tramvay yada vapur duraklarını harita üzerinden görebilir, gerçek otobüs geçiş saatleri gibi birçok özelliğe sahip. Bu uygulama ücretsiz ve doğal olarak Türkçe.

Sponsorlu Bağlantılar

TRAFI Türkiye Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

TRAFI Türkiye İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.