Traktörle Karda Zorlu Tırmanış

Son Sürüm

Traktörle Karda Zorlu Tırmanış isimli oyunu traktör ile dağa tırmanma oyunudur. Traktör ile taşıdığınız ürünleri zamanında istenilen yere teslim etmeniz gerekiyor. Ancak buzlu ve kaygan yollara dikkat.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 5.1 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 65.9 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 234
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad İçib Traktör Sürme Oyunu

5/5, Toplam: 1 kişi

Mobil platformda uçuş, tır vb pek çok simülasyon oyunu bulunmasına rağmen Traktör sürüş deneyimi sunan ya da doğrudan bu konu üzerine geliştirilen pek fazla oyun bulunmuyor.

Genellikle bu alanda sunulan oyunların ücretli oluşu ve yeterli içeriğe sahip olmayışı ise kullanıcılar tarafından memnuniyetsizlikle karşılanıyor. iOS işletim sistemli iPhone ve iPad’ler için geliştirilen Traktör Tırmanış Oyunu, yerli bir yapımcı olan Gizem Genc tarafından kullanıcılara sunuluyor.

Kamyon ve Traktör Sürüş Deneyimi

Oyunun sahip olduğu grafikler ve eğlenceli kurgusu yanında oldukça zor olan kontrolleri, oyunda bir süre alıştırma yapmanızı zorunlu kılıyor. Karlı yollarda araç sürmenin zorluklarını bir kez daha görebileceğimiz oyunda 2 farklı kamyon modeli ve üç farklı tipte traktör yer alıyor.

Oyunu indirip oynamaya başladığınızda hem kullanım kolaylığı hem de fizik modellemelerinin son derece özenle hazırlandığını görebilirsiniz. Her detaya dikkat edilen Winter Hill Climb Racing oyunu toplamda sekiz farklı kamera açısından aracınızı kontrol etmenizi ve zorlu yolları aşmanızı bekliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Traktörle Karda Zorlu Tırmanış İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.