Trivago – Android

Yaz geldi ve tatil sezonu açıldı. Hangi şehirde tatil yapacaksanız o şehir için kolay bir şekilde otel bulabileceğiniz güzel bir uygulama.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Android
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 65
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Otel Arama ve Bulma Uygulaması

Trivago uygulaması, Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş kullanışlı bir uygulamadır. Özellikle tatil sezonunun açılması ile daha bir ihtiyaç duyulabilecek bu uygulama ile istediğiniz şehirdeki otelleri rahatlıkla arayıp bulabilirsiniz. İnternette dakikalarınızı hatta saatlerinizi harcayarak zaman kaybetmeden Android akıllı telefon veya tabletinizden kısa bir sürede otellere ulaşabileceksiniz.

Tatil sezonu olmasa bile işinizden dolayı sürekli seyahat halinde iseniz ve sürekli otellerde kalıyorsanız yine bu konuda da ihtiyaca cevap verecek bir uygulama. Trivago uygulamanın filtreleme özelliği de var. Böylece otel ararken filtreleme özelliğini kullanarak en uygun fiyatlı oteli anında bulabileceksiniz. Ayrıca oteller hakkında derecelendirme ve yorumlarda mevcut. Bunların dışında aradığınız otelin fotoğraflarını da uygulama içinde görebilirsiniz.

“Trivago” Ekran Görüntüleri

trivago-mobil1 trivago-mobil2 trivago-mobil3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Trivago – Android İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.