Trivago – iOS

Yaz geldi ve tatil sezonu açıldı. Hangi şehirde tatil yapacaksanız o şehir için kolay bir şekilde otel bulabileceğiniz güzel bir iOS uygulaması.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi iOS (iPhone, iPad ve iPod
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 11.3 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 30
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Otel Arama ve Bulma Uygulaması

Trivago uygulaması, iOS işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş kullanışlı bir uygulamadır. Özellikle tatil sezonunun açılması ile daha bir ihtiyaç duyulabilecek bu uygulama ile istediğiniz şehirdeki otelleri rahatlıkla arayıp bulabilirsiniz. İnternette dakikalarınızı hatta saatlerinizi harcayarak zaman kaybetmeden iOS akıllı telefon veya tabletinizden kısa bir sürede otellere ulaşabileceksiniz.

Tatil sezonu olmasa bile işinizden dolayı sürekli seyahat halinde iseniz ve sürekli otellerde kalıyorsanız yine bu konuda da ihtiyaca cevap verecek bir uygulama. Trivago uygulamanın iOS cihazlarınız için filtreleme özelliği de var. Böylece otel ararken filtreleme özelliğini kullanarak en uygun fiyatlı oteli anında bulabileceksiniz. Ayrıca oteller hakkında derecelendirme ve yorumlarda mevcut. Bunların dışında aradığınız otelin fotoğraflarını da iOS cihazınızdan uygulama içinde görebilirsiniz.

“Trivago” Ekran Görüntüleri

trivago-mobil3 trivago-mobil2 trivago-mobil1

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Trivago – iOS İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.