TRT Orman Doktoru

Son Sürüm

Orman hastanesinde hastalanan hayvanları iyileştirerek iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde eğleneceğiniz bir oyun.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Doktor Oyunu

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilen TRT Orman Doktoru oyunu 3 yaş ve üzeri çocukların anne-babaları ile oynayabileceği bir doktorculuk oyunudur. Oyunun adından da anlaşılacağı gibi ormanda yaşayan hayvanları doktor olup iyileştiriyorsunuz. Beklenen oyun Orman Doktoru oyununu artık App Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Artık sevimli orman hayvanlarına yardım etme zamanı. Ormanda gezerken hastalanan ve yaralanan hayvanlar orman hastanesinde tedavi olmak için seni bekliyor. Sizlerde iOS cihazlarınıza hemen bu oyunu indirin ve orman dostlarınıza yardım edin. Bu oyun ile çocuklarınız hem ilk yardım bilgilerinizi pekiştirecek hemde hayvanlara yardım edecek.

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizdeki bu oyun ile çocuklar hayvan sevgisini öğrenecek. Oyundaki her bölüm farklı bir hastalığa yakalanmış bir hayvandan oluşuyor. O hayvanı hastalığından iyileştirdikten sonra iOS cihazınızdan bir sonraki bölüme geçiyorsunuz.

TRT Orman Doktoru Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

TRT Orman Doktoru İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.