TRT Televizyon – iOS

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin TRT Radyo ve Kanallarını İzleme Uygulaması

Bütün televizyon kanalları gibi TRT televizyonu da ios işletim sistemli cihazlar için mobil tv izleme uygulamasını çıkardı. Artık TRT’ye ait bütün televizyon kanalları izleyebilir ve yine TRT’ye ait radyo kanallarını dinleyebilirsiniz. Böylece TRT televizyonlarında yayınlanan bütün dizi, film, maç, haber programlarını kaçırmazsınız.

Kolay ve sade bir görünüme sahip uygulama anlaşılır menülere sahip. Yani uygulama içine girdiğinizde ne nerede diye sormanıza gerek kalmadan istediğinizi bulabileceksiniz. Bütün TRT televizyon ve radyo kanallarını izleyip dinleyebileceğiniz bu uygulamada sevdiğiniz dizilere ait geçmiş bölümlerini de izleyebilirsiniz. Ayrıca sevdiğiniz TRT televizyon ve radyo kanallarından favori kanal listesi yapabilirsiniz.

Otomatik kapama ve uyku modlarına da sahip olan uygulamada yayın sırasında dahi kanalları hızlı bir şekilde değiştirmenizi sağlar. Sosyal paylaşım sitelerinin moda olduğu bu zamanlarda bu konuda düşünülmüş. Uygulama içinde sosyal paylaşım özelliği de var. Bütün TRT televizyon ve radyo kanallarının yayın akışlarını da öğrenme şansınız var. Artık siz nerede TRT kanalların orada.

“TRT Televizyon” Ekran Görüntüleri

TRT Televizyon-i1 TRT Televizyon-i2 TRT Televizyon-i3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

TRT Televizyon – iOS İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.