Truecaller

Son Sürüm

Bilinmeyen bir numaradan aranmak sizin için bir sorun haline geldiyse Android cihazlarınıza Truecaller – Caller ID uygulamasını yükleyerek bu sorundan kurtulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 7.4 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 634
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Bilinmeyen Numaraları Gösterme Uygulaması

2.5/5, Toplam: 2 kişi

Android işletim sistemli cihazlar için geliştirlen Truecaller – Caller ID uygulaması gizli numara gösterme uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Android cihazlarınıza uygulamayı yüklediğinizde sizi bilinmeyen bir numara ararsa uygulama size kimin aradığını gösterecektir.

Dolayısıyla kimse mobil cihazınızı gizli numaradan arayamaz. Truecaller – Caller ID uygulaması cep telefonu aramalarını, sabit hat aramalarını (ev ve iş yeri telefonları) ve ön ödemeli telefon numaralarını destekleyen ücretsiz bir uygulamadır. Ayrıca sizi arayan bütün aramaları yönetebileceğiniz bir sosyal ağ servisidir.

Bu uygulamayı 40 milyondan fazla kişi kullanmakta. Uygulama, sadece Android için değil diğer mobil işletim sistemleri içinde yayınlanmaktadır. Eğer sizi bilinmeyen bir numara ararsa uygulama, siz gelen aramaya cevap vermeden önce size kim olduğunu söylüyor. Ayrıca Android cihazlarınıza yükleyeceğiniz bu uygulama sayesinde spam numaralar için arama engelleme, mobil / sabit hat numaraları için sorgulama yapma imkanınız da var. Bütün bunların yanı sıra birçok özelliğe sahip Truecaller – Caller ID uygulamasından çok memnun kalacaksınız.

Truecaller – Caller ID Video

Sponsorlu Bağlantılar

Truecaller Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Truecaller İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.