Truecaller

Son Sürüm

Bilinmeyen bir numara sizi aradığında rahatsız oluyorsanız BlackBerry cihazlarınıza Truecaller – Caller ID uygulamasını yükleyerek bu rahatsızlıktan kurtulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi BlackBerry
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 375 KB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 315
Sponsorlu Bağlantılar

BlackBerry İçin Gizli Numaraları Gösterme ve Engelleme Uygulaması

4.33/5, Toplam: 3 kişi

BlackBerry işletim sistemli cihazlar için geliştirilen Truecaller – Caller ID uygulaması gizli numara gösterme uygulamasıdır. BlackBerry cihazlara uygulama yüklendiği zaman bilinmeyen bir numara tarafından aranırsa uygulama kimin aradığını gösterecektir.

Dolayısıyla kimse BlackBerry cihazınızdan sizi gizli numaradan arayamayacaktır. Truecaller – Caller ID uygulaması cep telefonu aramalarını, sabit hat aramalarını (ev ve iş yeri telefonları) ve ön ödemeli telefon numaralarını destekleyen ücretsiz bir uygulamadır. Ayrıca sizi arayan bütün aramaları yönetebileceğiniz bir sosyal ağ servisidir.

Bu uygulamayı 40 milyondan fazla kişi kullanmakta. Uygulama, sadece BlackBerry için değil diğer mobil işletim sistemleri içinde yayınlanmaktadır. Eğer sizi bilinmeyen bir numara ararsa uygulama, siz gelen aramaya cevap vermeden önce size kim olduğunu söylüyor. Aynı zamanda BlackBerry cihazlarınıza yükleyeceğiniz bu uygulama sayesinde spam numaralar için arama engelleme, mobil / sabit hat numaraları için sorgulama yapma imkanınız da var. Bütün bunların yanı sıra birçok özelliğe sahip Truecaller – Caller ID uygulamasından çok memnun kalacaksınız.

Truecaller – Caller ID Video

Sponsorlu Bağlantılar

Truecaller Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Truecaller İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.