Truecaller

Son Sürüm

Bilinmeyen bir numaradan aranmak sizin için bir sorun haline geldiyse iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefonlar ve tabletlerinize Truecaller – Caller ID uygulamasını yükleyerek bu sorundan kurtulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS (iPhone, iPad ve iPod
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 11.2 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 471
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Gizli Numaraları Gösterme Uygulaması

iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefonlar ve tabletler için geliştirilen Truecaller – Caller ID uygulaması bir gizli numara gösterme uygulamasıdır. iOS cihazlarınıza uygulamayı yüklediğiniz zaman eğer bilinmeyen bir numara sizi ararsa bu uygulama size kimin aradığını gösterecektir.

Dolayısıyla kimse iOS cihazınızı gizli numaradan arayamaz. Truecaller – Caller ID uygulaması cep telefonu aramalarını, sabit hat aramalarını (ev ve iş yeri telefonları) ve ön ödemeli telefon numaralarını destekleyen ücretsiz bir uygulamadır. Ayrıca iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefon ve tabletlerden gelen bütün aramaları yönetebileceğiniz bir sosyal ağ servisidir.

Bu uygulamayı 40 milyondan fazla kişi kullanmakta. Uygulama, sadece iOS için değil diğer mobil işletim sistemleri içinde yayınlanmaktadır. Eğer sizi bilinmeyen bir numara ararsa uygulama, siz gelen aramaya cevap vermeden önce size kim olduğunu söylüyor. Ayrıca iOS cihazınıza yükleyeceğiniz uygulama ile spam numaralar için arama engelleyebilir, mobil / sabit hat numaraları için sorgulama yapabilirsiniz. Bütün bunların yanı sıra birçok özelliğe sahip Truecaller – Caller ID uygulamasından çok memnun kalacaksınız.

Truecaller – Caller ID Video

Sponsorlu Bağlantılar

Truecaller Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Truecaller İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.