Truecaller

Son Sürüm

Symbian bir mobil cihaza sahipseniz ve kimsenin sizi bilinmeyen bir numaradan aramasını istemiyorsanız Truecaller – Caller ID uygulamasını Symbian cihazınıza yükleyin.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Symbian
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 2.85 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 463
Sponsorlu Bağlantılar

Symbian (Nokia) İçin Gizli (Bilinmeyen) Numaraları Gösterme Uygulaması

1/5, Toplam: 2 kişi

Truecaller – Caller ID uygulaması Symbian işletim sistemli Nokia akıllı telefonlar için geliştirilmiş bir gizli numara gösterme uygulamasıdır. Bu uygulamayı Nokia cihazınıza yüklediğiniz zaman sizi bilinmeyen bir numara ararsa uygulama size kimin aradığını gösterecektir.

Dolayısıyla kimse sizi gizli numaradan arayamayacak. Bu uygulama hem cep telefonu aramalarını hem sabit hat aramalarını (ev ve iş yeri telefonları) hemde ön ödemeli telefon numaralarını desteklemektedir. Tamamen ücretsiz olan bu uygulama aynı zamanda sizi arayan bütün aramaları yönetebileceğiniz bir sosyal ağ servisidir.

Bu uygulamayı 40 milyondan fazla kişi kullanmakta. Uygulama, sadece Symbian değil diğer mobil işletim sistemleri içinde yayınlanmaktadır. Eğer sizi bilinmeyen bir numara ararsa uygulama siz cevap vermeden önce size kim olduğunu söylüyor. Ayrıca spam numaralar için arama engelleme ve mobil / sabit hat numaraları için sorgulama yapabilirsiniz. Bütün bunların yanı sıra birçok özelliğe sahip Truecaller – Caller ID uygulamasından çok memnun kalacaksınız.

Truecaller – Caller ID Video

Sponsorlu Bağlantılar

Truecaller Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Truecaller İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.