Truecaller

Son Sürüm

Bilinmeyen bir numaradan aranmak sizin için bir problem haline geldiyse Windows Phone cihazlarınıza Truecaller – Caller ID uygulamasını yükleyerek bu problemden kurtulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows Phone
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 3 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 271
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Gizli Numaraları Gösterme Uygulaması

Windows Phone işletim sistemli cihazlar için geliştirilen Truecaller uygulaması bilinmeyen numaraları gösterme uygulaması olup Windows Phone cihazlarınıza yüklediğinizde size bilinmeyen bir numara ararsa bu numaranın kime ait olduğunu gösterecektir.

Dolayısıyla kimse Windows Phone cihazınızı gizli numaradan arayamaz. Truecaller – Caller ID uygulaması cep telefonu aramalarını, sabit hat aramalarını (ev ve iş yeri telefonları) ve ön ödemeli telefon numaralarını destekleyen ücretsiz bir uygulamadır. Ayrıca sizi arayan bütün aramaları yönetebileceğiniz bir sosyal ağ servisidir.

Bu uygulamayı 40 milyondan fazla kişi kullanmakta. Uygulama, sadece Windows Phone için değil diğer mobil işletim sistemleri içinde yayınlanmaktadır. Eğer sizi bilinmeyen bir numara ararsa uygulama, siz gelen aramaya cevap vermeden önce size kim olduğunu söylüyor. Ayrıca Windows Phone cihazlarınıza yükleyeceğiniz bu uygulama sayesinde spam numaralar için arama engelleme, mobil / sabit hat numaraları için sorgulama yapma imkanınız da var. Bütün bunların yanı sıra birçok özelliğe sahip Truecaller – Caller ID uygulamasından çok memnun kalacaksınız.

Truecaller – Caller ID Video

Sponsorlu Bağlantılar

Truecaller Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Truecaller İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.