TrustGo Antivirus & Mobil Security

Son Sürüm

Android cihazlarınızın güvenliğini sağlamak için kullanabileceğiniz güzel bir uygulama.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android 4.0 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 67
Sponsorlu Bağlantılar

Android için Antivirüs ve Güvenlik Uygulaması

TrustGo Antivirus & Mobil Security uygulamasını Android işletim sistemli telefon ya da tabletlere yükleyerek cihazınızın güvenliğini üst düzey sağlayabilirsiniz. Cihazınızda ki verileri koruyan, virüsleri yok eden ve kaybettiğiniz telefonu bulan ücretsiz bir antivirüs uygulamasıdır.

TrustGo Antivirus & Mobil Security uygulaması zararlı kötü amaçlı yazılımlara karşı kişisel bilgilerinizi muhafaza eder. Uygulama ile ister kendi isteğinizle ister otomatik virüs taramaları yapabilirsiniz. Cihazınız da bulunan truva atlarını, virüsleri, kötü amaçlı yazılımları anın da ortaya çıkarır ve ortadan kaldırır.

TrustGo Antivirus & Mobil Security ile internette rahat bir şekilde gezinti yapabilirsiniz. İnternetten cihazınıza bulaşabilecek herhangi bir tehdide karşı önleminiz TrustGo Antivirus & Mobil Security uygulaması ile bulunmaktadır. İnternetten herhangi bir şey indirmeden önce ya da siteye girmeden önce bunların güvenilirlik derecesini sizlere sunar.

TrustGo Antivirus & Mobil Security’nin sistem yöneticisi ile telefonunuzun depolama alanını, batarya ve bellek kullanımını raporlayarak gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz.

Veri yedekleme özelliğini içeren TrustGo Antivirus & Mobil Security telefonunuzdaki verileri bulut hizmeti üzerinden yedekleyebilmektedir. Bu sayede hem kişisel bilgilerinizin kaybolmasını önlersiniz hem de telefonunuz çalındığında verilerinizi kurtarırsınız.

TrustGo Antivirus & Mobil Security kayıp telefon bulma konusunda kullanıcılara ilaç olmaktadır. Uygulama ile uzaktan kayıp veya çalınmış olan telefonunuzun konumunu belirleyebilir, telefonunuzu kilitleyebilir, alarm çaldırabilir ve içerisindeki bütün özel bilgileri güvenle silebilirsiniz. Bunun yanında uygulama ile kilitlediğiniz telefonunuzun şifresini 3 kere yanlış giren şahısların ön kameradan fotoğrafı çekilerek e-posta adresine gönderilir. Böylece telefonunuzu çalan şahısları yakalayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

TrustGo Antivirus & Mobil Security İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.