Turbo Camera – Windows Phone

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Windows Phone
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 3 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 26
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Kamera Uygulaması

Turbo Camera uygulaması, içinde birçok özelliği barındıran gelişmiş ve kapsamlı bir kamera uygulamasıdır. En hızlı fotoğraf çekme, çok sayıda peşpeşe fotoğraf çekme ve çok hızlı hareketleri bile çekebilme özelliği ile ön plan çıkıyor.

Turbo Camera Marketplace’de en hızlı patlayan kamera uygulamasıdır. Sadece telefonu sabit tut, odaklan ve 30 fps üzerinde yıldırım hızlı ardışık fotoğraf çekmeye başlamak için kamera düğmesine aşağı doğru itin. AppleStore da en hızlı patlayan kamera uygulaması ile iPhone 4S’den daha hızlı. Grup fotoğrafları, kendi portreleriniz, işbirliği yapmayan çocuklar ya da evcil hayvanların canlı hareketlerini yakalamak için mükemmel.

Herhangi bir reklam, karmaşık menüler yada gereksiz özellikler yoktur. En iyi fotoğraflarınızı sadece kaydedin. Resimlerden animasyonlu GIF videoları oluşturabilir ve bu resim ve videoları e-posta veya SkyDrive yoluyla paylaşabilirsiniz. Bu uygulama ile grup fotoğrafları yapmak çok kolay. Zamanlayıcıyı açın, çoklu çekimleri gözden geçirin ve sadece en iyi olanları seçin. Hatta en hızlı hareketler için bile mükemmel çekimi ile hiçbir anınız kaybolmasın.

“Turbo Camera” Ekran Görüntüleri

Turbo Camera-wp1 Turbo Camera-wp2 Turbo Camera-wp3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Turbo Camera – Windows Phone İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.