Türk Telekom Arabam

Son Sürüm

Android akıllı telefon ve tabletlerinizde aracınız ile ilgili bağlantınızı kuracak ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir uygulama.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android 4.0 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 7.1 MB
  • Tarih 6 sene Önce
  • İndirme Sayısı 47
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Resmi Türk Telekom Arabam Uygulaması

Türk Telekom Arabam uygulaması Android işletim sistemli akıllı telefon ve tabletler için geliştirilmiş bir yardımcı uygulamadır. Bu uygulama sayesinde aracınız ile ilgili her türlü ihtiyacınızı karşılayabileceksiniz. Google Play’den ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulama ile arabanızı park ettiğiniz yeri öğrenebilirsiniz. Eğer aracınızı park ettiğiniz yeri unuttuysanız bulunduğunuz konumdan aracınızı park ettiğiniz yere bir rota oluşturabilirsiniz.

Bunun yanı sıra yakıt tüketimi, yakıt maliyeti ve yapılan kilometre bilgilerine de ulaşabilirsiniz. Eğer yakıt almanız gerekiyorsa size en yakın benzin istasyonunun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Ayrıca eğer bir park yeri arıyorsanız uygulama yine size en yakın otoparkı size gösteriyor. Bir diğer özellik ise arabanızı park ettiğiniz süreyi görebilir ve otopark süreniz bitmeden istediğiniz dakika kadar önceden sizi uyarmasını hatırlatma ile ayarlayabilirsiniz. Ayrıca kasko, mtv ve trafik sigorta bilgilerini kayıt edebilir ve eğer isterseniz hatırlatma kurabilirsiniz. Bunların yanı sıra kaza kaydı girişi de yapabilirsiniz.

ÖNEMLİ: BU UYGULAMAYI KULLANDIĞINIZ TAKTİRDE GPS ARKA PLANDA ÇALIŞACAKTIR VE BU DURUM BATARYANIZI NORMALDEN FAZLA TÜKETEBİLİR.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Türk Telekom Arabam İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.