Türkçe Uygulamalar - Turkish Apps

Son Sürüm

Türkçe Uygulamalar – Turkish Apps uygulaması sizi büyük bir dertten kurtararak iPhone için App Store’de en iyi Türkçe uygulamaları bulmanızı sağlar. Binlerce Türkçe uygulama size sunar.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi iOS 4.3 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 13.6 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 417
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone İçin Türkçe Uygulama Bulma Aracı

2/5, Toplam: 1 kişi

İOS işletim sistemine sahip telefonunuzda ya da tabletinizde, ihtiyaç duyduğunuz uygulamaları, Türkçe dil seçeneği ile kullanmak istiyor fakat arama sonuçlarında ilgili uygulamalara ulaşamıyor musunuz? Denys Torbichuk tarafından geliştirilen Türkçe Uygulamalar, App Store’da bulunan ve yalnızca Türkçe uygulamalar arasında arama yapmanızı sağlayan gelişmiş, başarılı bir uygulamadır.

Geniş Uygulama Arşivi

Türkçe Uygulamalar, uygulamasını aygıtınıza kurduğunuzda arşiv üzerinde yer alan 1400’den fazla uygulamayı, sadece birkaç adım içerisinde bulabilir ve aygıtınıza kurabilirsiniz. Son derece başarılı ve sade arayüze sahip olan uygulama ücretli olmasına karşın temel bir sorunu gidermesi nedeniyle verilen ücreti sonuna kadar hak ediyor. Öyle ki benzer uygulamaların hem yerli hem de yabancı uygulamalar ile karışık sonuçlar sunması, Türkçe Uygulamaların öne çıkmasını sağlıyor.

Uygulama arayüzünde arama seçenekleri arasında en iyi Türkçe uygulamalar, ücretli – ücretsiz uygulamalar, yeni uygulamalar, iPhone/iPad uygulamaları, indirimli uygulamalar ya da açıklama içeren uygulamalar şeklinde filtreler kullanabilirsiniz. Sizde aradığınız uygulamalara daha kolay ulaşmak istiyorsanız Türkçe Uygulamalara mutlaka göz atmalısınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Türkçe Uygulamalar - Turkish Apps İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.