Turkcell, Avea, Vodafone SIM Kartınız 4.5G İle Uyumlu mu?

Turkcell, Vodafone ve Avea Sim kartlarınızın 4.5 ile uyumlu olup olmadığını öğrenmek ister misiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

SIM Kartınızın da 4.5G ile Uyumlu Olmalı

4.5G teknolojisi 1 Nisan 2016 tarihinde kullanıma sunulacak. Tabi bu tarih planlanan tarih. 4.5G kullanıma sunulduğu zaman bu teknoloji bizlere muazzam hızlarda internet hızı sunacaktır. Ama bu teknolojiyi herkes kullanamayacak. Çünkü 4.5G’yi kullanabilmek için kullandığınız telefonun ve tabletin 4.5G’yi desteklemesi gerekiyor. Ama telefonunuz veya tabletiniz 4.5G’yi desteklese dahi bir engel daha var. O da kullandığınız SIM kartınız. SIM kartınızda 4.5’yi desteklemesi gerekiyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell Sim Kartı 4.5G’yi Destekliyor mu?

turkcell sim kartı 4.5g uyumlu mu

Eğer bir Turkcell SIM kartınız varsa ve 4.5G ile uyumlu olup olmadığını bilmiyorsanız bunu öğrenmek çok kolay. Öncelikle https://turkcell.com.tr/tr/4-5g adresine girin. Buradan telefon numaranızı ve şifrenizi yazın. Karşınıza çıkan ekranda SIM kartınızın karşısında yeşil renkte “tik” işareti varsa SIM kartınız 4.5G ile uyumlu, kırmızı renkte “!” işareti varsa SIM kartınız 4.5G ile uyumlu değil demektir. Eğer SIM kartınız uyumlu değil ise sipariş verebiliyorsunuz.

Vodafone, Avea Sim Kartı 4.5G’yi Destekliyor mu?

vodafone sim kartı 4.5g uyumlu mu

Eğer bir Vodafone SIM kartı kullanıyorsanız, Sim kartınızın üzerinde 64KB, 128KB veya 512KB yazması gerekiyor. Yani 32KB yazıyorsa 4.5G’yi desteklemiyor demektir. Eğer bir Avea SIM kartı kullanıyorsanız 4.5G uyumlu Sim kartınızı Avea bayilerinden veya Türk Telekom mağazalarından alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Turkcell, Avea, Vodafone SIM Kartınız 4.5G İle Uyumlu mu? İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.