Turkcell Güvenlik – Android

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Sponsorlu Bağlantılar

Android için Ambulans ve Polis İmdat Arama Uygulaması

Turkcell Güvenlik uygulaması ile en zor anlarınızda dahi güvende olabilirsiniz. Aniden polis ya da ambulansın gerektiği durumlar da Turkcell Güvenlik uygulaması ile adres tarif etme derdiyle uğraşmayın. Acil yardım gerekiyorsa cihazınız adresi otomatik verse iyi olmaz mı?

Turkcell Güvenlik uygulaması ile acil yardıma ihtiyaç duyduğunuzda yakınlarınızı haberdar edebilir veya İLK YARDIM, POLİS İMDAT gibi acil numaraları kolayca arayabilirsiniz. Uygulamanın en önemli özelliği, her iki arama tipinde de konum bilginizin karşı tarafa otomatik olarak iletilebilmesidir.

Konum bilginizi ister pratikçe oluşturacağınız SMS/MMS/e-posta ile yakınlarınıza iletebilir ister tüm acil numaraları aradığınızda paylaşabilirsiniz. Facebook ve/veya Twitter hesabınız varsa, acil durumunuzu bu sosyal ağlarda da duyurabilirsiniz.

Uygulamayı daha etkin kullanabilmek için acil durumda haberdar edilecek yakınların önceden uygulamaya eklenmiş olması gerekmektedir.

Sadece Turkcell aboneleri, uygulama içinden 112,155 gibi acil numaraları aradığında, konum bilgisi ilgili kuruma otomatik bildirilir; diğer operatör aboneleri için bu durum geçerli değildir.

Turkcell Güvenlik uygulamasıyla birlikte Turkcell Cebim Güvende servisiyle Turkcell Şifre’nizle girerek Android tabanlı cep telefonunuzun konumunu öğrenebilir, telefonunuzu uzaktan kilitleyebilir, hafızasını tamamen silebilir, alarm çaldırabilir, ekranına mesaj gönderebilir ve uygulamaları kilitleyebilirsiniz.

Tüm abonelerin uygulama içinden gerçekleştireceği SMS/MMS/e-posta kullanımları, mevcut tarifeleri üzerinden ücretlenecektir.

Uygulama içinden, Turkcell’in dört farklı odak alanındaki güvenlik servisine başvurmak ve bu servislerden faydalanmak mümkündür. Bu odak alanları şunlardır: Kişisel Güvenlik, Çocuğum, Cebi, Arabam.

Uygulama ücretsizdir ve kullanım için abonelik şartı yoktur.

“Turkcell Güvenlik” Ekran Görüntüleri:

Turkcell Güvenlik - Android 1 Turkcell Güvenlik - Android 2 Turkcell Güvenlik - Android 3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Turkcell Güvenlik – Android İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.