Turkcell Hesabım

Son Sürüm

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde faturalı ve faturasız Turkcell hattınız ile ilgili her türlü işlemleri yapabileceğiniz bir uygulama.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Resmi Turkcell Uygulaması

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilmiş Turkcell Hesabım uygulaması bir resmi Turkcell uygulamasıdır. Hem faturalı hemde faturasız Turkcell müşterileri için geliştirilmiş olan bu uygulamasını App Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Modern bir tasarıma sahip bu uygulama ile Turkcell hattınız ile ilgili birçok işlemi yapabilirsiniz.

Örneğin iOS cihazlarınızdan Turkcell faturanızı görüntüleyebilir, TL yükleyebilir, Turkcell tarifelerine paketlerine bakabilir ve satın alabilirsiniz. Ayrıca Turkcell’in kullanıcılarına sunduğu kampanyalardan da anında haberdar olabilirsiniz. Bunların yanı sıra Turkcell mağazasından satın aldığınız ürünleri de iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizdeki bu uygulama ile takip edebilirsiniz. Ayrıca hattınızda kalan kullanım haklarınızı iOS cihazınızdan öğrenebilirsiniz. Eğer Turkcell bayilerinde işiniz varsa size en yakın Turkcell mağazalarını da görebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Turkcell Hesabım İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.