Turkcell T-Fit Akıllı Saat Özellikleri ve Fiyatı

Turkcell’in giyilebilir cihazı olan T-Fit akıllı saati ile her anınızı takip edin.

Sponsorlu Bağlantılar

Tukcell Giyilebilir Cihazını Tanıttı

Turkcell birkaç gün önce düzenlediği etkinlikte tanıttığı ürünlerden birisi de Turkcell T-Fit isimli akıllı saatini de duyurdu. Her ne kadar etkinliğin ana maddesiyeni akıllı telefon olan Turkcell T50 olsa da T-Fit isimli giyilebilir cihazı da dikkat çekmeyi başardı. Aslında Turkcell’in yeni akıllı saati olan T-Fit’in açıklanması sürpriz oldu. Çünkü kimse böyle bir cihazın açıklanmasını beklemiyordu.

Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell T-Fit Akıllı Saat Özellikleri ve Fiyatı

Turkcell T-Fit kolunuzda iken birçok bilgiyi öğrenebileceksiniz. Örneğin koşu mu yapıyorsunuz? Kolunuza taktığınız Turkcell T-Fit ile koştuğunuz mesafeyi, yaktığınız kalori miktarını ve hatta attığınız adım sayısını bile öğrenebileceksiniz. Bu akıllı saatin titreşimli alarm özelliği de var.

Turkcell T-Fit Akıllı Saat

Turkcell T-Fit Akıllı Saat

 

4 farklı renk seçeneği bulunan Turkcell T-Fit’in bu renkleri siyah, turkuaz mavisi, pembe ve sarı. Ekranı Oled ekran olup ekran boyutu 0.49 inç’tir. 4 günlük bir pil ömrüne sahip Turkcell T-Fit’in Bluetooth 4.0 desteği de var. Google Play ve AppMarket mağazalarına da giriş yapabiliyorsunuz. Bu Turkcell T-Fit akıllı saatin fiyatı ise 119 TL.

Turkcell T-Fit Foto Galeri

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Turkcell T-Fit Akıllı Saat Özellikleri ve Fiyatı İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.