iGO Navigation

Son Sürüm

iPhone, iPad ve iPod touch cihazlarınızdaki Türkiye dahil birçok ülkeyi kapsayan bu navigasyon uygulaması ile hem yolunuzu bulun hemde konumunuzu kolayca paylaşın.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 7.0 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 354 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 1.603
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad İçin Türkiye Navigasyon Uygulaması

4.6/5, Toplam: 5 kişi

Farklı dillerde başta İstanbul olmak üzere Türkiye haritası için geliştirilen Navigasyon uygulamalarından birisi olan Turkey Navigation, App Store’da kendi kategorisi içerisinde en başarılı uygulamalardan biri olarak görülmektedir. Sürekli güncellenen ve oldukça iyi görüntülere sahip olan bu uygulama, iPhone ve iPad gibi aygıtlarınızda sorunsuz şekilde çalışabiliyor.

Hızlı – Sorunsuz Navigasyon

Geçmiş sürümlere oranla son dönemde çok daha stabil çalışmaya başlayan Turkey Navigation uygulaması yalnızca bir uygulama olarak kalmayıp aynı zamanda sosyal bir yapıya da sahiptir. Facebook, Twitter gibi sosyal ağlar ile entegreli olarak çalışan bu uygulama sayesinde yalnızca birkaç tıklama ile konum bilgilerinizi bu ağlara aktarabilirsiniz.

Uygulama özelliklerine göz attığımızda GPS ile koordinatların tespitinde ve görüntülerde oldukça gelişmiş olduğunu, üç boyutlu görüntülerin iyileştirildiğini ve şehir haritalarının neredeyse tamamının üç boyutlu olduğunu söylemeliyiz. Uygulamanın en önemli eksiği olarak klavye problemi öne çıkıyor olsa da Türkiye’ye özel Navigasyon uygulaması arayan kişilerin Turkey Navigation uygulamasını mutlaka denemesini öneriyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

iGO Navigation İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.