Türkiye Finans Mobil Şube

Son Sürüm

Windows Phone cihazınızdan Türkiye Finans Bankasının banka işlemlerini kolay ve hızlı bir şekilde yapabilme.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Türkiye Finans Bankası Mobil Uygulaması

  • IBAN numarasını e-posta yada kısa mesaj ile gönderme
  • Barkod okutarak fatura ödeme
  • İnternet Şubesi kullanıcısı olmadan uygulamayı kullanabilme

Ülkemizde faaliyet gösteren bankalardan olan Türkiye Finans Bankasının mobil bankacılık uygulaması olan bu uygulama Windows Phone işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiştir. Windows Phone cihazlarınızdan barkod okutarak fatura ödeyebilme gibi farklı ve faydalı bir özelliğe sahip olan bu uygulamanın başka marifetleri de var.

Windows Phone cihaz sahibi Türkiye Finans Bankası müşterilerinin birçok banka işlemlerini bankaya gitmeden yapabilecekleri bir uygulama. İstediğiniz zaman istediğiniz yerde Windows Phone cihazınızdan banka işlemlerinizi yerine getirebilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan bu uygulama ile Windows Phone cihazlarınızdan piyasa durumunu takip edebilir, IBAN numaranızı ister kısa mesaj ile isterseniz e-mail ile gönderebilir, size en yakın Türkiye Finans Bankası’nın ATM’sini yada şubesini öğrenebilir, eğer isterseniz otomatik olarak Türkiye Finans Bankası şubenizi arayabilirsiniz.

Windows Phone cihazlarınızda uygulamanın favori bölümüne sık sık yaptığınız işlemleri kaydederek sonraki girişlerinizde işlemlerinizi daha hızlı yapabilirsiniz. Bu uygulamayı kullanabilmek için illa ki internet şubesini kullanan birisi olmanız gerekmiyor. Windows Phone cihazlarınızdan uygulamaya açtığınız zaman kredi kartı numaranızı veya banka kartı numaranızı girerek şifre alabilirsiniz. Böylece internet şubesi kullanmasanız dahi Türkiye Finans Mobil Şube uygulamasını kullanarak banka işlemlerinizi kullanabilirsiniz.

Uygulamanın Diğer Özellikleri

  • Profil resmi oluşturma
  • Çevrenizdeki ATM/Şube leri öğrenme
  • Banka hesabı ve kredi kartı hesabı hareketlerini detaylı bir şekilde öğrenme
  • Kredi Kartı borcu ödeme
  • Para gönderme/alma (para transferi)
  • Fatura ödeme
  • Akıllı telefona TL yükleme
Sponsorlu Bağlantılar
Windows Phone cihazınızdaki bu uygulama, diğer mobil bankacılık uygulamalarına göre farklı özelliklere sahip. Diğer mobil bankacılık uygulamalarının hepsini yapabileceğiniz bu uygulama ile Türkiye Finans Bankası müşterileri bir adım önde.

Benzer Program ve Uygulamalar

Türkiye Finans Mobil Şube İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.