Türkiye İş Bankası İndir

Windows 8 tablet ve bilgisayarlarınızdan Türkiye İş Bankası yani Türk Ekonomi Bankası ile ilgili hemen hemen bütün işlemlerinizi yapabileceğiniz bir mobil bankacılık uygulaması.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Windows 8/8.1
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 1.1 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 1.063
Sponsorlu Bağlantılar
5/5, Toplam: 1 kişi

Windows 8 İçin Türkiye İş Bankası Mobil Uygulaması

Türkiye İş Bankası uygulaması Türkiye’de ki yapılmış ilk Windows 8 bankacılık uygulamasıdır. Türkiye İş Bankası uygulamasını Windows 8 işletim sistemli tablet ve bilgisayarınıza yükledikten sonra tüm bankacılık işlemlerini tek dokunuş ile yapabileceksiniz. İstediğiniz yerde istediğiniz zaman banka ya da bankamatik ile uğraşmadan bütün işlerinizi halledin. Türkiye İş Bankası uygulaması ile hesaplarınız hakkında bilgi alabilirsiniz. Para aktarma gibi işlemleri de gerçekleştirmek mümkün. Ödemelerinizi Türkiye İş Bankası uygulaması ile yapabilirsiniz.

Para gönderme, hisse senedi işlemleri, döviz işlemleri, fatura ve kredi işlemleri gibi hemen hemen bütün Türkiye İş Bankası işlemlerinizi Windows 8 tablet ve bilgisayarlarınızdan kolaylıkla yapabilirsiniz. Uygulamanın Cep Anahtar bölümünde tek kullanımlık şifre üretebilir ve internet şubesine giriş yapabilirsiniz. Ayrıca Türkiye İş bankamatiklerinden kartsız bir şekilde para çekebilirsiniz.

Anında Şifre bölümünde kart bilgilerinizi girerek müşteri şifrelerinizi oluşturabilir veya Anında Müşteri bölümü ile Türkiye İş Bankası müşterisi olmayanlar TC kimlik numarası ve cep telefonu numarası ile anında Türkiye İş Bankası müşterisi olabilirler.

“Türkiye İş Bankası” Ekran Görüntüleri

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Türkiye İş Bankası İndir İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.