tvOS 10 Tanıtıldı – tvOS 10 Özellikleri (Yenilikleri)

Apple TV’lerin işletim sistemi olan tvOS 10 işletim sistemi tanıtıldı. Birçok yenilik ile gelen bu işletim sistemine dair detaylar yazımızda.

Sponsorlu Bağlantılar

Apple TV İşletim Sistemi

Birkaç gün önce Apple tarafından gerçekleştirilen WWDC 2016 etkinliğinde birçok ürününü tanıttı. Bunların başında da iOS 10 işletim sistemi gelmekte. iOS 10 işletim sisteminin yanı sıra Mac OS X işletim sisteminin yeni ismi ve gelişmiş hali MacOS Sierra, Apple Watch akıllı saat işletim sistemi olan watchOS 3 ve ve Apple TV işletim sistemi tvOS 10.

Sponsorlu Bağlantılar

tvOS 10 Yenilikleri

WWDC 2016 etkinliğinde tanıtılan bir diğer ürün ise Apple TV işletim sistemi tvOS 10. tvOS 10’da yeni birçok özellik ile geldi. Apple TV kullanıcıları tvOS 10’da Remote uygulaması sayesinde arama yapabilecekler. Kontrol mekanizmasında da oldukça geliştirilmiş.

tvOS 10 Tanıtıldı - tvOS 10 Özellikleri (Yenilikleri)

tvOS 10’un iki farklı arayüz modu var. Bunlar dark ve gri modu. İsterseniz iPhone telefonunuzdan uygulama indirebilirsiniz. Bunların yanı sıra iCloud, Live Photo desteği var. tvOS 10 işletim sistemi 1.300 video kanalını ve 6.000 adet uygulamayı desteklemekte. Bu ürününde yılın sonlarına doğru çıkması bekleniyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

tvOS 10 Tanıtıldı – tvOS 10 Özellikleri (Yenilikleri) İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.