tvyo – Android

Android cihazlarınız ile Doğuş yayın grubuna bağlı olan kanalları izlemek istiyorsanız tvyo uygulamasını indirin.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Canlı TV İzleme Uygulaması

tvyo uygulaması Android cihazlar için geliştirilmiş bir canlı televizyon izleme uygulamasıdır. Doğuş yayın grubuna bağlı olan televizyon kanallarını ücretsiz olarak izleyebilir veya geçmiş programları tekrar izleyebilirsiniz. Bu kanalların içinde Star TV, NTV, NTVspor, cnbe-e, Kral TV ve daha birçok kanal bulunmakta. Üstelik tamamen ücretsizdir. Günümüzde artık gerek televizyon izleme olsun gerekse kaçırılan televizyon programları olsun herşey sonradan internetten izlenebiliyor. Bunun içinde birçok internet sitesi mevcut. tvyo uygulamasını hemen herkes bilinen bu uygulamalardan sadece bir tanesi.

Android cihazlarınıza yükleyeceğiniz tvyo uygulaması büyük oranda Doğuş yayın grubu kanallarını ve bu kanallarda yayınlanan gerek dizi gerekse diğer televizyon programlarını ücretsiz olarak izleme imkanına sahipsiniz. tvyo uygulaması şimdi de Android işletim sistemli cihazlarda.

En çok seyredilen diziler, eğlence programları, müzik kanalları ve daha bir çok programı Android işletim sistemli cihazınızdan rahatlıkla izleyebilirsiniz. İnternetin olduğu her yerde televizyonunuz yanınızda. Yüksek görüntü kalitesine sahip uygulama sizlere ücretsiz olarak canlı tv izleme şansı da veriyor.

İşler Güçler, Dila Hanım, Behzat Ç., Muhteşem Yüzyıl, Survivor, Spartacus, Game of Thrones gibi yerli yabancı bir çok program istediğiniz zaman Android cihazlarınızdan izleyebilirsiniz. Bu uygulamayı aynı zamanda bir kumanda gibi kullanabilirsiniz. Kumandayı kullanabilmeniz için bazı işlemler yapmanız gerekmektedir. Öncelikle tvyo.com internet sitesine girin. Herhangi bir tane video açın. Video izlerken kumanda işareti olacak. Bu işarete basın. Ardından size 4 haneli bir kod verecek. Bu kodu cep telefonunuzda tvyo uygulamasının kumanda bölümüne gireceksiniz. Ardından cep telefonunuzu kumanda olarak kullanabileceksiniz.

“tvyo” Ekran Görüntüleri

“tvyo” Reklam

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

tvyo – Android İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.