tvyo

Son Sürüm

iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizden televizyon izleyebileceğiniz bir uygulama.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Canlı TV ve Program İzleme Uygulaması

Günümüzde artık gerek televizyon izleme olsun gerekse kaçırılan televizyon programları olsun herşey sonradan internetten izlenebiliyor. Bunun içinde birçok internet sitesi mevcut. tvyo uygulamasını hemen herkes bilinen bu uygulamalardan sadece bir tanesi. tvyo uygulaması büyük oranda Doğuş yayın grubu kanallarını ve bu kanallarda yayınlanan gerek dizi gerekse diğer televizyon programlarını ücretsiz olarak izleme imkanına sahipsiniz.

tvyo uygulaması şimdi de ios işletim sistemli cihazlarda. en çok seyredilen diziler, eğlence programları, müzik kanalları ve daha bir çok programı ios işletim sistemli cihazınızdan rahatlıkla izleyebilirsiniz. İnternetin olduğu her yerde televizyonunuz yanınızda. Yüksek görüntü kalitesine sahip uygulama sizlere ücretsiz olarak canlı tv izleme şansı da veriyor. İzleyebileceğiniz kanallardan bazıları Star tv, Ntv, Ntvspor, CNBC-e, Kral tv.

İşler Güçler, Dila Hanım, Behzat Ç., Muhteşem Yüzyıl, Survivor, Spartacus, Game of Thrones gibi yerli yabancı bir çok program artık elinizi altında. Bu uygulamayı aynı zamanda bir kumanda gibi kullanabilirsiniz. Kumandayı kullanabilmeniz için bazı işlemler yapmanız gerekmektedir. Öncelikle tvyo.com internet sitesine girin. Herhangi bir tane video açın. Video izlerken kumanda işareti olacak. Bu işarete basın. Ardından size 4 haneli bir kod verecek. Bu kodu cep telefonunuzda tvyo uygulamasının kumanda bölümüne gireceksiniz. Ardından cep telefonunuzu kumanda olarak kullanabileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

tvyo İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.