Twitter Takipçi Arttırma Nasıl Olur?

Twitter’da bireysel takılıyorsanız yada bir firma olarak kullanıyorsanız, takipçi sayınızı nasıl artırarak popüler olacağınızı öğrenmelisiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Twitter Takipçi Artırma

Hem kişi hem de kurumlar için Twitter üzerinde takipçi sayısının yüksek olması daha fazla popüler olmanızı ve daha çok kişiye ulaşmanızı sağlamaktadır. Bugün Twitter takipçi sayısının artırılmasına yönelik pek çok yöntem bulunuyor olsa da doğal olmayan uygulamalar, takipçilerin kısa sürede ayrılmasıyla sonuçlanıyor. Aşağıda takipçi artırmaya yönelik kalıcı öneriler bulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Twitter’da fenomen olmak için SadeceOn’dan ekonomik fiyatlarla istediğiniz sayıda twitter türk takipçi satın alabilir, kitlenizi büyütebilirsiniz. SadeceOn’un size sunduğu güvenli ödeme sistemiyle dilediğiniz kadar takipçiye kolayca ulaşabilirsiniz. Dilerseniz de takipçiyle birlikte retweet ve favori de satın alabilir, trending topic hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Twitter hesabınızın popülerliğini arttırmak için sunulan fırsatları kaçırmayın!

Twitter Takipçileri Nasıl Artırılır?

Arka Plana Önem Verin

Kişi ya da kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde yansıtmak için Twitter profilinizi özelleştirmek dışında profil sayfanızda bulunan arka plana da önem vermeniz gerekir. Örneğin bir kurum için oluşturduğunuz sayfada gözü yormayacak ürünleri arka planda sergileyebilir ya da profesyonel şekilde hazırlanmış bir görsel ile esprili bir yaklaşım gösterebilirsiniz.

twitter takipçi kasma

Doğru Anlarda Tweet Atın

Oldukça etkileyici tweetler atmanıza rağmen yeteri kadar kişiye ulaşamazsanız ya da yeterli re-tweet alamazsanız doğru zamanda tweet attığınızı kontrol edin. Takipçilerinizin sosyal statüsüne göre sınıflandırma yaptığınızda en fazla yoğunluğun olduğu anları tercih ederek daha çok kişiye ulaşabilir, yeni takipçiler kazanabilirsiniz.

İletişim Kurun

Yine takipçileriniz ile iletişim kurmak, sordukları sorulara mümkün olduğunca cevap vermek zaman, zaman bilgilendirici mesajlar atmak sahip olduğunuz kitleye ulaşmanın en etkili yoludur. Ayrıca ara sıra mini ödül ya da promosyonlar dağıtmanız oldukça faydalı olacaktır.

Twitter Uygulamalarını İndirini!

Twitter - Android
Android İçin Resmi Twitter Uygulaması
Twitter - iOS
iOS Twitter Uygulaması
Twitter - Windows Phone
WP İçin Twitter Uygulaması
Twitter for Nokia - Symbian
Nokia için Sosyal Paylaşım Twitter Uygulaması
Twitter - BlackBerry
BlackBerry İçin Resmi Twitter Uygulaması
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Twitter Takipçi Arttırma Nasıl Olur? İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.