Twitter’a Üye Olma, Twitter Hesap Açma (Resimli Anlatım)

Dünyanın en büyük sosyal ağı olan Twitter’a nasıl üye olacağınızı ve hesap açarken nelere dikkat etmeniz gerektiğini bilmiyorsanız işte yapmanız gerekenler.

Sponsorlu Bağlantılar

Twitter’da Hesap Açma

Popüler mikro blog sitesi Twitter, kurumsal şirketlerden bireysel şahıslara kadar oldukça geniş bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Twitter üzerinde sevdiğiniz kişileri takip edebilir, arkadaşlarınız ile iletişim kurabilir ya da beğendiğiniz tweetleri paylaşabilirsiniz. Henüz Twitter hesabınız yok ise aşağıda yer alan resimli anlatımdan yardım alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Twitter’a Nasıl Üye Olunur?

Buradan Twitter sayfasına giriş yaptıktan sonra aşağıda yer alan resimde gördüğünüz bir ekran sizi karşılayacaktır. “Twitter’da yeni misin – Kaydol” bölümünde Ad – Soyad bilgilerinizle birlikte e-posta ve şifrenizi girdikten sonra Twitter’a Kaydol butonuna basınız.

twitter'a kaydol

Sonraki ekranda hesabınızı doğrulamanızı gerektiren bir uyarı sizi karşılayacaktır. E-Posta adresinize gelen doğrulama linkine tıklayarak e-postanızı doğrulayabilirsiniz.

twitter'a giriş

Doğrulama işleminin ardından Twitter tarafından sunulan kısıtlı özellikler tamamen kullanımınıza açılacaktır. Dilerseniz mail ya da diğer hesaplarınızı kullanarak Twitter kullanan diğer arkadaşlarınıza ulaşabilir ya da doğrudan arama kutusundan faydalanabilirsiniz. Ayrıca üye olduktan sonra daha detaylı profil bilgilerinizi (konum, kullanıcı adı, açıklama) girebilir hesabınızı dilediğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz.

Ayrıca Twitter’ın mobil uygulamalarını indirerek akıllı cihazlarlarınızdan her daim Twitter’a bağlanabilirsiniz.

Twitter Uygulamalarını İndirini!

Twitter - Android
Android İçin Resmi Twitter Uygulaması
Twitter - iOS
iOS Twitter Uygulaması
Twitter - Windows Phone
WP İçin Twitter Uygulaması
Twitter for Nokia - Symbian
Nokia için Sosyal Paylaşım Twitter Uygulaması
Twitter - BlackBerry
BlackBerry İçin Resmi Twitter Uygulaması
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Twitter’a Üye Olma, Twitter Hesap Açma (Resimli Anlatım) İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.