Twitter’da Mesaj Silme Nasıldır?

Sponsorlu Bağlantılar

Twitter Mesajları Silme

Twitter üzerinde DM yani özel mesaj yolu ile iletişim kurabilir ya da dilediğiniz kişinin kullanıcı adını kullanarak mesaj gönderebilirsiniz. Her ne kadar mesajlar yalnızca kişiler arasında gönderiliyor olsa da mesajlarınızı silmek istemeniz durumunda basit birkaç adımı uygulayarak bu işlemi yapabilirsiniz. Aşağıda Twitter mesaj silme işlemi hakkında bilgiler yer almaktadır

Sponsorlu Bağlantılar

Twitter Mesajları Nasıl Silinir?

Twitter’da aktif olan mesaj hizmeti, her ne kadar işlevsel olmasa da farklı bir alternatif sunulmaması nedeniyle kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. Bu bölümde diğer kişilere gönderdiğiniz mesajlar tıpkı Facebook’ta olduğu gibi depolanmaktadır. Mesajları çeşitli uygulamalar kullanarak toplu olarak silebileceğiniz gibi doğrudan seçerek de silebilirsiniz.

twitter mesaj silme

DM ya da profilinizde paylaştığınız iletileri silmek için ilgili mesaj ya da iletiyi açın ve iletinin karşısında bulunan çöp kutusu simgesine tıklayın. Bu simgeye tıkladığınızda karşınıza çıkan onay kutusunu onayladığınız anda mesajlarınız silinecektir. DM mesajlarını toplu olarak silmek mümkün olmasa da profilinizde paylaştığınız iletileri toplu olarak silebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Twitter’da Mesaj Silme Nasıldır? İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.