Twitter’da Uygulama Kaldırma Nasıl Yapılır? (Resimli Anlatım)

Twitter üzerinde sizin adınıza tweetler atan, yada sürekli size tweetler göndererek sizi rahatsız eden uygulamalardan kurtulmak için uygulama kaldırmayı öğrenin.

Sponsorlu Bağlantılar

Twitter Uygulama Engelleme

Facebook üzerinde izniniz dışında profilinizde paylaşım yapan ya da sizi ve arkadaş listenizi sık, sık rahatsız eden uygulamalar Facebook‘dan sonra şimdide Twitter üzerinde kullanıcıları etkilemeye başladı. Özellikle sık aralıklarla profilinizde Tweet atan ve paylaşım yapan uygulamalar, hem sizi hem de takipçilerinizi rahatsız edebilir. Aşağıda Twitter uygulama kaldırma işlemi hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Twitter’da Uygulama Nasıl Kaldırılır?

Son dönemde “Twitter Profilinize Bakanları Görün”, “Sizi Silen Kullanıcıları Görün” şeklinde sunulan uygulamaların tamamı reklama dönük profilinizi hedefleyen uygulamalardır. Facebook üzerinde olduğu gibi Twitter üzerinde de profilinizi ziyaret eden ya da silen kullanıcıları takip etmenin bir yolu bulunmuyor. Uygulamaları kaldırmak için öncelikle profilinize girin ve sağ köşede yer alan profil simgesinde Ayarlar sekmesine tıklayın.

twitter uygulama kaldırma 1

Açılan sayfada sol menüde yer alan Uygulamalar bölümüne girin.

twitter uygulama kaldırma 2

Uygulamalar sayfasında istemediğiniz tüm uygulamaların yanında yer alan Erişimi Kaldır butonuna tıkladığınızda ilgili uygulama profilinizde paylaşım yapamayacak ve sizi rahatsız etmeyecektir. Ancak telefonunuzla Twitter’a giriş yapıyorsanız Android, iPhone yada diğer mobil cihazlarınız ile uygulama kaldırmamaya özen gösterin.

twitter uygulama silme

Twitter Uygulamalarını İndirini!

Twitter - Android
Android İçin Resmi Twitter Uygulaması
Twitter - iOS
iOS Twitter Uygulaması
Twitter - Windows Phone
WP İçin Twitter Uygulaması
Twitter for Nokia - Symbian
Nokia için Sosyal Paylaşım Twitter Uygulaması
Twitter - BlackBerry
BlackBerry İçin Resmi Twitter Uygulaması
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Twitter’da Uygulama Kaldırma Nasıl Yapılır? (Resimli Anlatım) İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.