Typic - Photo Editor

Son Sürüm

Typic – Photo Editor uygulaması iOS cihazlar için geliştirilen en iyi fotoğraf çekme ve en iyi fotoğraf düzenleme uygulamalarından birisi olarak karşımıza çıkıyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi iOS 8.0 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 72.1 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 162
Sponsorlu Bağlantılar

(iOS) iPhone ve iPad İçin Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

Hi Mom S.A.S tarafından geliştirilen ve İOS kullanıcılarına sunulan Typic – Photo Editor, 2014 yılında App Store’da en iyi uygulamalardan birisi olarak seçilmiştir. iPhone’lar üzerinde sorunsuz çalışmasına rağmen yapımcı tarafından belirtildiği şekli ile iPad’lerde zaman, zaman uyumluluk sorunu yaratan uygulama, Typic ile fotoğraf çekmenizi ve filtreler kullanarak fotoğraflarınızı özelleştirmenizi sağlıyor.

Renkli Fotoğraflar Çekin, Düzenleyin

Diğer uygulamalara nazaran daha fazla filtre ve efekt seçeneği içeren Typic – Photo Editor, isminden de anlaşılabileceği gibi Premium düzeyde düzenleme seçenekleri sunuyor. RAM kullanımı üzerine vurgu yapan yapımcılar, uygulamanın diğer uygulamalardan çok daha tasarruflu olduğunu öne sürüyor.

Uygulamayı indirdiğinizde 84 farklı font seçeneği, 23 ayrı filtre özelliği, 12 ışık ve renk düzenleme tipi, 200’den fazla tasarım elemanı ve 12 ayrı çerçeve sizi karşılıyor. Bugün, markette sunulan benzeri pek çok uygulama olmasına karşın hiç birinin Typic – Photo Editor kadar detaylı olmadığını söyleyebiliriz. Üstelik, yeni sürümüyle birlikte artık oluşturacağınız metinleri yalnızca bir parmak hareketiyle değiştirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Typic - Photo Editor İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.