Uber

Son Sürüm

iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefonlar ve tabletlerden ister taksi isterse özel araba çağırabileceğiniz kaliteli bir uygulama.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS (iPhone, iPad ve iPod
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 32.5 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 75
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Taksi ve Özel Araba Çağırma Uygulaması

iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefonlar ve tabletler için geliştirilen Uber uygulaması ücretsiz bir taksi ve özel araba çağırma uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde özel araba ile seyahat etmenin keyfini yaşayacaksınız. Ülkemizde de hizmet vermeye başlayan bu uygulama ile iOS cihazlarınızdan çağırdığınız araba ile istediğiniz yere özel şoförlü araçla gidebilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefon ve tabletlerinizden bu uygulamayı kullanarak özel araba çağırmak.

Bu uygulama sadece özel araba değil taksi çağırma uygulaması olarak da karşımıza çıkıyor. Dolayısıyla illa özel araba ile gideceksiniz diye bir şey yok. İsterseniz taksi de çağırabilirsiniz. Onlarca ülkenin yüzlerce şehrinde hizmet veren bu uygulama taksi yada özel arabayı size anında yönlendiriyor. iOS cihazlarınızdan yapacağınız ödemeyi ise Google Cüzdan, PayPal, kredi kartı veya nakit seçeneklerinden birisi ile yapabiliyorsunuz.

Bu uygulama ile lüks araba çağırmalarda “Merhaba” kodu ile 50 TL’lik indirim kazanıyorsunuz. Tabi belli bir süre için. iOS cihazlarınızda kullanacağınız bu uygulamada ücretlendirme her kilometre için 3 TL. Uygulamayı kullanabilmek için internet bağlantınızın olması gerekiyor.

Benzer taksi çağırma uygulamaları ise şöyle;

Taksimetre - iOS
iPhone, iPad ve iPod touch İçin Taksi Çağırma Uygulaması
BiTaksi - iOS
iPhone, iPad ve iPod touch İçin Taksi Çağırma Uygulaması
Taksi S40 - Symbian
Nokia İçin Taksi Duraklarını Öğrenme ve Taksi İsteme Uygulaması

Android İçin BiTaksi Uygulaması İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Uber Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Uber İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.