Ücretsiz Günlük Egzersizler

Son Sürüm

Ücretsiz Günlük Egzersizler yada orjinal adı ile Daily Workouts uygulaması hem kadınların ve erkeklerin evde egzersiz yapmalarını sağlayan bir uygulamadır. Günlük yapmanız gereken egzersizleri videolu bir şekilde anlatır. Yağları eritmek, kas yapmak ve vücut geliştirmek isteyenlere…

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 5.0 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 32 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 207
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad Videolu Egzersiz Uygulaması

Daily Workout Apps tarafından geliştirilen ve Türkçe dil desteğine de sahip olan Daily Workouts, yoğun olarak çalışan ve spor yapmaya fırsat bulamayan erkek ve kadınlar için geliştirilmiş, hoş bir uygulamadır. Tamamen ücretsiz olarak sunulan ve Türkçe dil desteğine de sahip olan bu uygulama, evde spor yapmak için çeşitli öneriler sunuyor.

Hali hazırda internette pek çok program olmasına karşın pek çoğunun geride kalmış olması, bu tür uygulamaların öne çıkmasını sağlıyor.

Düzenli Spor Alışkanlığı Kazandırır

İOS işletim sistemine sahip iPad ve iPhone’larda kullanabileceğiniz Daily Workouts, ücretsiz versiyonunda reklamla birlikte daha az seçenek içeriyor. Ancak memnun kalınması durumunda dilerseniz uygulamanın pro sürümünü de satın alabilirsiniz.

Uygulamayı indirip kullanmaya başladığınızda ilk olarak sizi, ihtiyaç duyduğunuz egzersiz türlerine yönlendiren bir menü karşılıyor. Bu menüde dilerseniz karın kaslarını çalıştırabileceğiniz egzersiz türlerine ulaşabilir dilerseniz size sunulan video ve zamanlayıcı ile çok daha kolay spor alışkanlığı kazanabilirsiniz. Uygulamanın ücretli versiyonu aynı zamanda kişiselleştirebilme imkanı da tanıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Ücretsiz Günlük Egzersizler İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.