Ücretsiz İnternet Sitesi Nasıl Açılır? (Resimli Anlatım)

Kendinize ait bir web sitesi açmak istiyorsanız ve bu web sitesine hiçbir ücret ödemeden ücretsiz bir şekilde sahip olmak istiyorsanız işte size internet sitesi açmanın en iyi yolu.

Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Web Sitesi Sahibi Olun

Bir web sitesi kurmadan önce amacınızın ne olduğunu belirlemeli, açacağınız internet sitesinin hangi kitleyi hedefleyeceğini ölçmelisiniz. Bugün internette sayısız internet sitesinin hizmet sunduğunu ve pek çoğunun gerek yetersiz altyapı gerekse de amaçsız olması nedeniyle fazla ilerleyemediğini bilmelisiniz. Bir getiriye sahip olmak için başlangıç aşamasında dahi bir miktar yatırım yapılması gerektiğini unutmayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Blog Sitesi Açma

Bir blog oluşturmak ve günlük şeklinde ilgilendiğiniz konular hakkında kayıt tutmak istiyorsanız Blogger gibi servislerden faydalanabilirsiniz. Bunun için öncelikle bir Google hesabı oluşturun ve Blogger adresine yönelerek Google hesabınız ile giriş yapın.

web-site-kurma-1

Giriş yaptığınızda Blogspot Kayıt Olma Sayfasına tıklayın ve aşağıda ki resimde de gördüğünüz gibi ilgili alanları doldurun.

web-site-kurma-2

Sonraki aşamada Kumanda Paneli üzerinde Blogunuzu Şimdi Oluşturun butonuna basın ve Blogunuza ilişkin Başlık – Blog adresi gibi ayarları yapılandırın. İlgili alanları doldurduktan sonra Blog için hali hazırda yüklü olan şablonlardan birini seçin ve işlemi tamamlayın.

web-site-kurma-3

Bloglamaya Başla butonuna bastığınızda yazılarınız seçmiş olduğunuz adres altında yayınlanacaktır.

web-site-kurma-6

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Ücretsiz İnternet Sitesi Nasıl Açılır? (Resimli Anlatım) İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.