Ultimate Mortal Kombat 3

Mortal Kombat 3 oyunu için geliştirilen bu genişleme paketi sayesinde Mortal Kombat 3 oyununda daha fazla dövüşçü ve oyun seçenekleri yer alıyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows XP/Vista/7
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 3.8 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 1.278
Sponsorlu Bağlantılar

Ölümcül Dövüş Oyunu Güncelleme

5/5, Toplam: 2 kişi

Bir klasik haline gelen ve uzun yıllar boyunca pek kişide bağımlılık yaratan Mortal Kombat serisinin üçüncü oyunu olan Mortal Kombat 3, özellikle karakterler açısından kısıtlı içeriğe sahip olması nedeniyle yayınlandığı dönem sıkça eleştirilmişti. Her ne kadar serinin en önemli isimlerini içinde barındırıyor olsa da yapımcılar, içerik anlamında pek de cömert davranmamıştı.

Mortal Kombat 3 Genişleme Paketi

Avalanche Software tarafından geliştirilen ve bir anlamda Mortal Kombat 3 oyununa genişleme paketi olarak sunulan Ultimate, oyunda üçüncü oyuna nazaran daha fazla karakteri görmemizi ve kontrol etmemizi sağlamaktadır. İki boyutlu grafiklerine rağmen fanatikleri için bağımlılık yaratan oyun, çok daha geniş bir kurguya sahiptir.

Ultimate Mortal Kombat 3 oyununda bire bir dövüş seçenekleri yanında ikiye iki dövüş seçenekleri de bulunmaktadır. Ayrıca oyunda, gerçeğe uygun olması açısından takım dövüşü ele alınırken bir karakterin ölmesi ya da kaybetmesi durumunda devreye takım arkadaşı girmektedir. 8 farklı karakter ve turnuva seçenekleri ile Mortal Kombat 3 oyununa mutlaka göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

NOT: Uyumlu emülatörü kullanarak PC’nizde bu oyunu oynayın. Tavsiyemiz

Kega Fusion
SEGA Konsol Oyunları Emilatörü
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Ultimate Mortal Kombat 3 İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.