UltraISO

9.6.2.3059

UltraISO programını Türkçe dil desteği ile indirin ve kolayca ISO dosyaları oluşturun ve oluşturduğunuz ISO dosyalarınız düzenleyin.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Deneme Sürümü
  • İşletim Sistemi Win8/Win7/Vista/2003 Serv
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 4.2 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 203
Sponsorlu Bağlantılar

ISO Dosyaları Oluşturma ve Düzenleme Programı

Ezb Systems tarafından ISO dosyaları oluşturma ve düzenleme amacıyla geliştirilen UltraISO oldukça eski bir program olmasına rağmen popülerliğini korumaya devam ediyor. Program aracılığıyla ISO dosyaları oluşturabileceğiniz gibi var olan ya da oluşturmuş olduğunuz dosyaları düzenleyebilir ya da değişiklikler yapabilirsiniz. Diğer programların aksine doğrudan ISO dosya düzenleme özelliğine sahip olan program Türkçe arayüzü ve kullanışlı menüsüyle son derece başarılı görünüyor.

ISO Dosyaları Oluşturun – Düzenleyin

Bugün kullanılan popüler disk imaj formatlarını destekleyen program, sürekli güncelleme alan altyapısı ile diğer programlardan bir adım öne çıkıyor. UltraISO ile bilgisayarınız üzerinde 8 farklı sanal sürücü oluşturabileceğiniz gibi bootable başlangıç diskleri oluşturma konusunda da son derece kusursuz bir şekilde çalışıyor.

Programın desteklediği formatlar arasında  ISO, BIN/CUE, NRG, MDS/MDF, gibi formatlar yanında CCD/IMG/SUB türünde sık kullanılan uzantılarda yer alıyor. Ayrıca kolay kullanım imkanı tanıyan program sürükle bırak yöntemi sayesinde birden fazla imaj dosyasını çok hızlı ve kolay bir şekilde düzenlemenizi sağlıyor. Deneme sürümü üzerinde düzenleme ya da oluşturma konusunda bir sınırlama olduğunu unutmayın.

Sponsorlu Bağlantılar

UltraISO Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

UltraISO İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.