USB Disk Security

6.5.0.0

Bu program, hafıza kartına bulaştırma şansına erişmeden önce herhangi bir virüsü tespit etmeyi amaçlayan bir programdır.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows 10, 8.1/8, 7, Vis
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 3.8 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 210
Sponsorlu Bağlantılar

Flash Bellek (USB) Güvenlik Programı

5/5, Toplam: 1 kişi

USB Disk Security programı, isminden de anlaşıldığı üzere bilgisayarınıza bağladığınız USB yani flash bellekleri denetleyen ve bu bağladığınız cihazlardan gelecek tehditlerden bilgisayarınızı koruyan bir güvenlik yazılımıdır. Flash Belleklerin (USB) yanı sıra hafıza kartı, MP3 çalar, harici hard disk gibi her türlü harici donanımların vereceği zararlardan sizi korur. Bu tehditlerin içinde virüs, trojan, solucan, spyware, rootkit ve birçok zararlı yazılımlar dahil.

İster internete bağlı olun ister bağlı olmayın her iki durumda da bilgisayarınızı korumaya devam eder. Ücretsiz olarak güncelleme desteği var. USB Disk Security programı bilgisayara bağlanılan bu taşınabilir cihazların güvenli bir şekilde çıkarılmasını da sağlıyor. Bu programı yükledikten sonra bir flash sürücü takıldığında otomatik olarak çalışır. Tehlikeleri kontrol eder ve başlangıçta otomatik olarak çalışan programların bir listesi gibi bazı diğer özellikler sağlar.

Ayrıca meraklı kişilerin kişisel verilerinizi almasını ve USB sürücülerinde kopyalamasını engeller. Bu program USB tarama aracı ve onarım seçenekleri gibi diğer özelliklere de sahiptir. Otomatik taramayı etkinleştirebilir, devre dışı bırakabilir ve programınızı güncelleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

USB Disk Security İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.