uTorrent

3.5.0.44090

İnternet üzerinden bütün torent dosyalarınızı paylaşıp indirebileceğiniz ücretsiz ve Türkçe bir torrent programıdır.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows 10, 8, 7, Vista,
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 1.7 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 164
Sponsorlu Bağlantılar

Türkçe ve Ücretsiz Torent Programı

4/5, Toplam: 1 kişi

uTorrent programı, isminden de anlaşılacağı gibi bir torent dosya indirme programıdır. En popüler torent istemcilerinden olan uTorrent programı ile internetten dosya paylaşımı yapabilir ve dosya indirebilirsiniz. Kullanması kolayi hızlı ve güvenilir olması nedeniyle birçok kişinin ilk tercihi olan uTorrent programı aynı zamanda ücretsizdir. İhtiyacınız olan hemen hemen bütü araçlar programın arayüzündedir. Yani gözünüzün önündedir.

uTorrent programı ile indirme işlemi yaparken birçok seçeneğiniz var. İndirilen dosyayı duraklatabilir veya iptal edebilirsiniz. Ayrıca eğer indirmede sorun yaşandıysa yeniden indirme özelliği ile tek bir tıklama ile yeniden indirebilirsiniz. Diğer yandan indirilen dosyaları liste halinde görebilir ve düzenleyebilirsiniz. Programın arama özelliğini de kullanarak istediğiniz dosyalara daha çabuk ulaşmanız mümkün.

Hem Türkçe hemde ücretsiz olan uTorrent programında dosya indirme veya gönderme hızını sınırlandırabilir, band genişliğini özelleştirebilir ve zamanlayabilirsiniz. Programın en büyük avantajlarından biriside sistemi yormaması. Aynı zamanda indirmeleri arka planda yapabiliyor.

Windows İçin Alternatif Torrent Programları

BitTorrent
Torrent Dosya İndirme İstemcisi
qBittorrent
Ücretsiz Popüler Torrent Programı
Sponsorlu Bağlantılar

uTorrent Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

uTorrent İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.