Uygulama Simgeleri

Son Sürüm

Uygulama Simgeleri uygulaması ile iPhone, iPad ve iPod touch cihazlarınızı istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. iOS simgelerinden sıkıldıysanız yeni uygulama simgelerini kullanmaya başlayın.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi iOS 6.0 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 85.3 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 1.255
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad İçin Uygulama Simgeleri Değiştirme

IAC Search & Media tarafından geliştirilen ve Türkçe dil desteğine sahip olan bu uygulama İOS işletim sistemine sahip iPhone, iPod touch ve iPad’inizi özelleştirmenizi, özel kısayollar kullanarak uygulama simgelerini değiştirmenizi sağlıyor. Yüzlerce simge arasında dilediğinizi seçebileceğiniz uygulama hem kullanıcı dostu arayüzü hem de sunduğu hoş görseller ile dikkat çekiyor.

Tüm Kısayol Simgelerini Değiştirin

Uygulamayı indirip kurduğunuzda ilk olarak sizi kullanıma hazır temalar karşılayacaktır. Bu temalar arasında karikatür, pastalar, meyveler, doğa, siyah beyaz gibi türler yer alırken aynı zamanda daha önce hiç görmediğiniz fontlara da ulaşabileceksiniz. Üstelik klasik uygulama kısayolları yerine tüm uygulamalara dilediğiniz görünümü kazandırabilirsiniz.

Uygulamanın genel özelliklerine bakıldığında arkaplan, çerçeve ve dekoların çok düzgün bir şekilde birleştirildiğini, sınırsız sayıda biçim olduğunu ve özelleştirme içeriğinin düzenli olarak güncellendiğini görüyoruz. Yeni sürümüyle birlikte iPhone 6  ve diğer tüm İOS aygıtlarında da kullanılmaya başlanan Uygulama Simgeleri, size dilediğiniz tasarımı yapma imkanı tanıyor. Sizde uygulama simgelerini değiştirmek aygıtınıza yeni bir görünüm kazandırmak istiyorsanız mutlaka bu uygulamaya göz atmanızda fayda var.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Uygulama Simgeleri İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.