Vegas Gangsteri

Son Sürüm

GTA benzeri bu oyunu Android cihazlarınızda oynarken aksiyon hiç bitmeyecek.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android 2.3 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 1.8 GB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 471
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Gangster ve Mafya Oyunu

3.75/5, Toplam: 4 kişi

Öncelikle şunu söyleyelim ki oyunun grafikleri yüksek kaliteli olduğu için cihazınızda kapladığı yer 2.5 GB gibi büyük bir alan olacaktır. Oyuna gelirsek kuralları olmayan şehir olan Vegas’a hoş geldiniz. Birbirinden güzel aksiyonlar ile dolu 80 grev seni bekliyor. Oyundaki amacınız bir gangster çetesi oluşturarak Vegas’ı ele geçirmek. Bunu yaptığınız zaman ise Vegas mafyası ile inanılmaz bir savaşa girişeceksiniz.

Daha önce geliştirilmiş gangster oyunlarından 9 kat daha fazla geliştirilmiş bir şehirdesiniz. İnanılmaz ragdoll efektleri ile harika hareketler yapabileceğiniz görsel açıdan da güzel bir oyun. Havada, suda ve sokaklarda dövüşüp puan tablosunda en üst sıraya tırman. Oyun içinde ayrıca Soygun ve Katliam modları da mevcut. Bu oyun modlarında Vegas şehrinin en iyi nişancısı olabilirsin.

Oyunda lav silahı, molotof kokteyli gibi ilginç silahlarda seni bekliyor. Diğer yandan savaş jetleri, tanklar, canavar kamyonetler gibi birbirinden çılgın araçlarda bulunmakta. Oyunu kendine göre özelleştirme imkanında var. Oyunun başlangıcı şöyle;

Yenilmen gereken bir dövüşte rakibin aniden yere yığılıyor ve dövüşü düzenleyen para babalarının bütün planları suya düşüyor. Bu dövüşten dolayı da şehrin en çok aranan adamı oluyorsunuz. Böylece hikaye başlıyor.

“Vegas Gangsteri” Oyun Videosu

Sponsorlu Bağlantılar

Vegas Gangsteri Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Vegas Gangsteri İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.