Vegas Gangsteri

Son Sürüm

GTA benzeri bu oyunu iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde oynarken aksiyon hiç bitmeyecek.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 6.1.6 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 2.04 GB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 335
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch için Gangster Oyunu

4/5, Toplam: 1 kişi

2000’li yıllarda büyük bir kullanıcı kitlesine ulaşan GTA, aynı zamanda devam eden serileriyle birlikte bu alanda yeni isimlerin de ortaya çıkmasına öncü oldu. Mobil platformlar için Gameloft tarafından geliştirilen Vegas Gangsteri, Türkçe dil desteğini de içeren GTA benzeri gelişmiş aksiyon oyunudur. İOS işletim sistemli iPad ve iPhone’larda oynayabileceğiniz bu oyundan epey keyif alacağınıza inanıyoruz.

Açık Dünya Kurgusunda Vegas

Mobil platformlara geliştirilen oyunlarda genellikle açık Dünya kurgusu pek ele alınmazken Vegas Gansteri, bu kurguyu en iyi işleyen oyunlardan biri olarak öne çıkıyor. Gansteri serisinin bir oyunu olan yeni yapımda Günah Şehri olarak nitelendirilen Vegas’a konuk oluyoruz.

Oyunu indirip oynamaya başladığınızda tek kişilik senaryolar yanında dilerseniz açık Dünya içerisinde özgürce hareket edebilir, oyun içi imkanlar dahilinde dilediğinizi yapabilirsiniz. Vegas Gangsteri’nde görevleri yapabilmeniz için size sunulan tank, helikopter ve uçaklar dahil olmak üzere pek çok aracı kontrolleriniz ölçüsünde rahatça kullanabilir ve suç şehrinde silahlarınız ile sizde seriye devam edebilirsiniz.

“Vegas Gangsteri” Oyun Videosu

Sponsorlu Bağlantılar

Vegas Gangsteri Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Vegas Gangsteri İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.