Vikings Gone Wild – Android

Vikings Gone Wild oyununda kendi şehrinizi kurun, kendinizi geliştirin ve asker üretin. Ardından da düşmanlarınıza saldırarak topraklarını ele geçirin.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Android
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 62 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 57
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Strateji Oyunu

2013 yılında Facebook’ta en iyi 10 oyundan birisi seçilen Vikings Gone Wild oyunu artık Android akıllı telefonlarınızda ve tabletlerinizde. Askerlerinizi toplamak için beklemek yok. Android akıllı telefonlarınızda ve tabletlerinizde yapacağınız savaşlarda kahramanlarınızı kontrol edin. Çok güçlü bir birlik oluşturmak için takımınızı kurun. Destansı ittifak savaşlarında çarpışın ve diğerlerine savaş ilan edin. Gaddar Vikingler, salyalı zombiler, dünyayı saran savaşlar. Android cihazlarınıza yeni özellikler ile savaşı başlattık.

Oyunda size verilen bölgede kendinizi geliştiriyorsunuz. Askerler, tekneler, evler v.b. gibi sahip olduklarınızın seviyelerini artırmanız gerekiyor.Gerekli gelişmeyi gösterdikten sonra askerleriniz ile düşmanlarınıza saldırıp düşmanlarınızın topraklarını ele geçirin. Düşmanlarınıza saldırırken öncelikle ana kaleyi yok ederseniz şehri daha kolay ele geçirirsiniz. Sonrasında ise şehrin geri kalanını yok ederek şehrin tamamına sahip olabilirsiniz. Oyunda asker oluşturabilmeniz için özel çadırlar var. Bunları mutlaka kurun. Birbirinden güçlü askerleriniz ile savaş sizi bekliyor.

“Vikings Gone Wild” Ekran Görüntüleri

“Vikings Gone Wild” Fragman

“Vikings Gone Wild” Oynanış Videosu

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Vikings Gone Wild – Android İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.