Virtual Table Tennis

Son Sürüm

Virtual Table Tennis oyunu oldukça güzel bir masa tenisi oyunudur. Hem oynanışı kolay hemde kaliteli grafiklere sahip bu masa tenisi oyununu iOS cihazlarınıza üzretsiz indirin.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 6.0 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 59.8 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 40
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad Masa Tenisi Oyunu

Konsol ve eski atari oyunlarında sıklıkla kullanılan ve belki de Wii türünde konsolların en önemli oyunlarından biri olan masa tenisi, günlük yaşantımızda da büyük beğeni ile oynadığımız oyunlardan birisidir.

SenseDevil Games tarafından Android platformu için geliştirilen ve daha sonrasında iOS işletim sistemli iPad ve iPhone’lara sunulan Virtual Table Tennis, yüksek kalitede masa tenisi oynamak için ideal bir oyundur.

Gelişmiş Kontroller ve Fizik Modellemeleri

Oyunu indirip oynamaya başladığımızda ilk dikkatimizi çeken şey, oyunun kontrolleri oldu. Grafik açısından tatmin edici bir gelişmişliğe sahip olan Virtual Table Tennis, kontroller açısından tamamen kullanıcı odalı hazırlanmış bir oyun gibi görünüyor.

Virtual Table Tennis oyununda her şeyin doğal görünebilmesi için fizik modellemelerinin de üzerinde hassasiyetle durulmuş. Genellikle bu tür oyunlarda yapay zekanın yeterli düzeyde olmaması oyuncuların, bir süre sonra oyundan sıkılmasına neden olurken Virtual Table Tennis, bu konuda oldukça etkileyici bir içeriğe sahiptir. Sizde İOS işletim sistemli aygıtlarınızda masa tenisi oyunu oynamak istiyorsanız Virtual Table Tennis’e göz atmalısınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Virtual Table Tennis İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.