VirtualDub

1.10.4

VirtualDub programı ücretsiz bir şekilde sunulan alternatif video düzenleme programlarından birisidir.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows (Tümü)
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 1.8 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 177
Sponsorlu Bağlantılar

Video Düzenleme Programı

Avery Lee tarafından geliştirilen ve Windows kullanıcıları için ücretsiz sunulan VirtualDub, gelişmiş özelliklere sahip video düzenleme programıdır. Tüm Windows sürümlerinde uyumlu çalışan bu program küçük boyutları ve ücretsiz olmasına karşın son derece gelişmiş özelliklere sahiptir.

Açık kaynak kod desteği ile geliştirilen VirtualDub, bugün Dünya genelinde en çok kullanılan video düzenleme programları arasında bulunmaktadır.

Profesyonel Araçlar ile Video Düzenleme

Genellikle profesyonel kullanıcıların tercih ettiği Adobe Premiere gibi yazılımlar hem yüksek ücretlere sahip olması hem de karışık menüler bulundurması nedeniyle, ev kullanıcıları tarafından pek tercih edilmiyor. VirtualDub ise video görüntülerini düzenlemeden, birleştirmenize ve hatta görüntüleri parçalayarak özgün bir iş ortaya çıkarmanıza yardımcı oluyor.

Tüm bu özellikleri tamamen ücretsiz olarak sunan VirtualDub, video filtreleri aracılığıyla oluşturacağınız videoları zenginleştirmenizi sağlıyor. Program çoğunlukla AVI dosyaları için kullanılıyor olsa da MPEG ve BMP gibi formatlarda da kullanılabiliyor. Program ile AVI, OGM, MKV formatlarından program arayüzünde bulunan formatlara dönüşüm yapabilir ya da video dosyalarını sıkıştırabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

VirtualDub İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.