Visual Boy Advance

2.1.2

Visual Boy Advance programı konsol oyunları için hazırlanan oyunları bilgisayarlarınızda oynamanız için imkan tanıyan bir programdır.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows 2000/XP/Vista/7/8
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 1 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 221
Sponsorlu Bağlantılar

Gameboy Oyun Emülatörü

En çok kullanılan Gamboy editörlerinden birisi olan Visual Boy Advance, Windows kullanıcıları için geliştirilmiş olup tüm sürümlerinde sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Geliştirilen program hem ücretsiz hem de oldukça gelişmiş özelliklere sahiptir. Programın kurulumuyla birlikte cihazınıza Game Boy Color ve Game Boy Advance özelliğini katarken geçmiş dönemlerde kalan Game Boy çılgınlığını tekrar canlandırabilirsiniz.

Game Boy Hayranlarına Özel

Bir dönemin en önemli klasikleri arasında yer alan Game Boy, bazılarımız için halen vazgeçilmezliğini koruyor. Nostaljik olarak görülse de, geliştirilen bu emülatör ile Game Boy keyfine devam edilmesini sağlıyor.

Visual Boy Advance ismiyle sunulan uygulama hile kullanma özelliğine de sahip olup oyun içerisinde hissedeceğiniz keyfi en üst sınırlara çıkarıyor. Üstelik kendi alanı içerisinde en çok kullanılan ve tercih edilen uygulamalarda olan Visual Boy Advance sahip olduğu küçük boyutları ile sistem belleğinde ve disk üzerinde herhangi bir yer işgaline neden olmuyor.

Bu Gameboy emülatörü oyun deneyimini geliştirmek için özellikler sunuyor. Oyunlarda gizli hileleri keşfetmeniz için izin verdiği Hile Modu, oyuncuların çoğunluğu için favorileri moddur. Aynı zamanda ekran video almanızı sağlayan özelliği de bulunuyor. Ayrıca kullanıcılar pencere boyutu, ses ve oynama hızı üzerinde kontrol sağlayabiliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Visual Boy Advance İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.