Vodafone Blade V Akıllı Telefon Özellikleri ve Fiyatı

Sponsorlu Bağlantılar

Uygun Fiyata Vodafone Akıllı Telefon Sahibi Olun

Türkiye’de telefonlara getirilen taksit yasağının ardından artık telefon satın almak sıkıntılı. Fakat bu noktada devreye operatörlerin kullanıcılarının tarifelerine ek ücretle verdikleri akıllı telefonlar giriyor. Bu doğrultuda bu akıllı telefonlardan birisi de henüz yeni çıkan Vodafone Blade V model akıllı telefon. Mobil operatörlerden Vodafone’un kendi ürettiği Vodafone Blade V akıllı telefonun hem fiyatı uygun hemde satın alma seçenekleri uygun. Vodafone Blade V akıllı telefonun ister peşin satın alın isterseniz tarifeye ek küçük ücretlerle daha da uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Vodafone Blade V Özellikleri

Vodafone Blade V akıllı telefona sahip olmak uygun ama bakalım özellikleri satın almaya değer mi? Öncelikle ekranı 4 inç boyutunda. İşletim sistemi ise Android 4.1 (Jelly Bean). Dört çekirdekli işlemciye sahip Vodafone Blade V işlemci hızı 1.2 GHz, 5 MP arka kamera, 0.3 MP ön kamera, 1 GB Ram ve 4 GB dahili hafızaya (32 GB kadar yükseltilebilir) sahip. Vodafone Blade V akıllı telefonun ebatları ise 126X64X10.9 mm. Vodafone Blade V akıllı telefonun ağırlığı da 130 gram, konuşma süresi 240 dakika, bekleme süresi 250 dakika. Ayrıca 3G, Wireless, Bluetooth ve radyosu da mevcut.

Vodafone Blade V

Vodafone Blade V Fiyatı

Vodafone Blade V akıllı telefonu peşin olarak satın almak isterseniz 489 TL ödemeniz gerekiyor. Ama kampanyalı almak isterseniz tarifenize ek ücretlerle alabilirsiniz. Ama önce 24 ay taahhüt süresi vermeniz gerekiyor. 24 ay taahhüt süresi vererek tarifenize ek;

  • 1 TL
  • 5 TL
  • 10 TL
  • 20 TL
  • 25 TL

ek ödemelerle sahip olabilirsiniz. Ödeyeceğiniz aylık ücret ise en az 44 TL, en fazla 151 TL olacak.

Vodafone Blade V Akıllı Telefona Nasıl Sahip Olunur?

Vodafone Blade V akıllı telefon kampanyasından kimler faydalanabilir, Kampanyanın şartları ve ne kadar sürecek, tarifeye ne kadar ek ücret ödenecek gibi sorular hakkında detaylı bilgi için TIKLAYINIZ.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Vodafone Blade V Akıllı Telefon Özellikleri ve Fiyatı İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.