VSCO Cam

Son Sürüm

iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefon ve tabletinizde çektiğiniz fotoğrafları daha da güzelleştirmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir uygulama.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS (iPhone, iPad ve iPod
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 72.3 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 80
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Fotoğraf Uygulaması

VSCO Cam uygulaması iOS işletim sistemli cihazlar için standart bir mobil fotoğraf uygulamasıdır. En iyi iOS 6 ve üzeri işletim sistemli cihazlar için uygundur. Özellikle iPhone da önceden ulaşılamaz, zarif sonuçlar veren yenilikçi işleme teknolojisini kullanılır. iPhone, iPad yada iPod touch cihazınızda hassas kaydırma çubuğunu kullanma aracını ve ön ayarlardan gücünü ayarlayın.

Cihazınızda uygulamayı açtığınız zaman ister o anda çektiğiniz bir fotoğraf olsun isterseniz galeriden önceden çekmiş olduğunuz bir fotoğraf olsun açıyorsunuz ve standart fotoğraf düzenleyici filtrelerinden fotoğrafınıza istediğiniz filtreyi uyguluyorsunuz. Eğer isterseniz iPhone, iPad yada iPod touch cihazınızda düzenlediğiniz fotoğraflarınızı Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal medyada paylaşabilir yada e-mail ile mail gönderebilirsiniz.

iOS işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bu uygulama içinde bulunan kategoriler; Visco Grid, Journal, Setting, Store, Library ve Camera. Fotoğraflarınız “Library” yani kütüphane kategorisinde. “Store” kategorisinde birçok arka plan bulunmakta. En popüler yada son eklenenler şeklinde filtreleme yapabilirsiniz. Camera bölümünde ise fotoğraf çekiyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

VSCO Cam Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

VSCO Cam İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.