Vücut Geliştirme Hareketleri

Son Sürüm

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android (Cihaza göre deği
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Tarih 10 sene Önce
  • İndirme Sayısı 590
Sponsorlu Bağlantılar

Android için Düzenli ve Pratik Kas Hareketleri Uygulaması

5/5, Toplam: 2 kişi

Vücut Geliştirme Hareketleri uygulamasını Android işletim sistemli cihazlarınıza indirerek hem düzenli hem de bilinçli bir şekilde kas geliştirme hareketleri yapabileceksiniz. Yaptığınız her hareketinin birer açıklamasının olduğu bu uygulama da sizlerin vücut gelişimine oldukça değer veriyor.

Uygulama da Vücut Geliştirme, Foto Galeri, Beslenme, Takvim ve Tavsiye Al adı altında 5 adet kategori bulunmaktadır. Kas çeşitlerini tek tek alarak hangi kasın nasıl gelişmesi gerektiği üzerine tavsiyeler verilmiştir. Göğüs kası, omuz kası, ön kol ve arka kol kası ve bacak kası gibi bütün kasların gelişmesi üzerine sağlıklı bilgilerin bulunduğu uygulama aynı zaman da beslenmenize de dikkat çekiyor.

Fotoğrafları anlatımlarla da kas hareketlerinin nasıl yapılacağını gösteren uygulama spor salonu rehberliği yapmaktadır.

Vücut Geliştirme Hareketleri uygulamasının en iyi özelliği ise, çoğu uygulamada yer almayan ‘tavsiye al” bölümü olarak gözlere çarpıyor. Bu bölüme boy ve kilo bilgilerinizi girerek nasıl çalışmanız gerektiğine dair ipuçları alıyorsunuz. Vücut geliştirme takvimi sayesinde günlük çalışmalarınızı takvime kaydedebilir ve gelişiminizi düzenli bir şekilde takip edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Vücut Geliştirme Hareketleri” İçin Bir Cevap

Vücut Geliştirme Hareketleri İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.