Wake Woody Infinity – iOS

iOS cihazlarınızda Wake Woody Infinity oyunu ile hem su kayağı yapacaksınız hemde zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi iOS (iPhone, iPad ve iPod
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 56.1 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 22
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Su Kayağı Oyunu

Wake Woody Infinity oyunu iOS işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir su kayağı oyunudur. iOS cihazlarınızda sevimli yaratığımız su jetine biniyor ve sizde arkasına ip ile bağlı bir kayhağın üzerinde duruyorsunuz. Son derece hızlı giden bir jetin arkasında sizde aynı hızda ilerliyorsunuz. Ama son derece dikkatli olmanız gerekmektedir. Çünkü yolunuzun üzerinde çok sayıda engeller var. iOS akıllı telefonlar ve tabletlerde bu engelleri geçmek için iki seçenek var. Birisi zıplamak diğer ise suyun altına dalmak.

iOS cihazlarınızda oynayacağınız bu oyunda oyunu daha eğlenceli bir hale dönüştürmek için bir takım güçlendiriciler ve güncellemeler mevcut. Ayrıca liderlik panosunda en yüksek skoru elde edenlerin bir listesi de bulunmakta. Eğer listeye isminin yazılmasını istiyorsan oyundaki bütün altınları topla ve en yüksek skoru sen elde et.

iOS akıllı telefonlarda ve tabletlerdeki bu oyunda önünüze çıkan engelerin uzunluğuna göre zıplamalısınız. Eğer engel uzun ise havada zıplamaya devam edin. Ayrıca havada kendi etrafınızda dönme imkanınızda var. Oyunda zaman sınırlaması var. Belirlenen zamanda belirtilen noktada olmalısınız. iOS cihazlarınızda yapmanız gereken şey altınları takip etmek. Yani altınlar havada ise zıplayın. Suyun altında ise suya dalın. Ayrıca oyunda yolunuzun üzerinde bazı bölgelere halkalar konulmuş. Bu halkalara geldiğinide içinden geçin.

“Wake Woody Infinity” Ekran Görüntüleri

“Wake Woody Infinity” Fragman

“Wake Woody Infinity” Nasıl Oynanır?

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Wake Woody Infinity – iOS İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.