Wake Woody Infinity – Windows Phone

Windows Phone cihazlarınızda Wake Woody Infinity oyunu ile hem su kayağı yapacaksınız hemde zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Su Kayağı Oyunu

Wake Woody Infinity oyunu Windows Phone işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir su kayağı oyunudur. Sevimli yaratığımız su jetine biniyor ve sizde arkasına ip ile bağlı bir kayhağın üzerinde duruyorsunuz. Son derece hızlı giden bir jetin arkasında sizde aynı hızda ilerliyorsunuz. Ama son derece dikkali olmanız gerekmektedir. Çünkü yolunuzun üzerinde çok sayıda engeller var. Bu engelleri geçmek için iki seçeneğiniz var. Birisi zıplamak diğer ise suyun altına dalmak.

Oyun içinde oyunu daha eğlenceli bir hale dönüştürmek için bir takım güçlendiriciler ve güncellemeler mevcut. Ayrıca liderlik panosunda en yüksek skoru elde edenlerin bir listesi de bulunmakta. Eğer listeye isminin yazılmasını istiyorsan oyundaki bütün altınları topla ve en yüksek skoru sen elde et.

Oyunda önünüze çıkan engelerin uzunluğuna göre zıplamalısınız. Eğer engel uzun ise havada zıplamaya devam edin. Ayrıca havada kendi etrafınızda dönme imkanınızda var. Oyunda zaman sınırlaması var. Belirlenen zamanda belirtilen yerde olmalısınız. Sizin yapmanız gereken şey altınları takip edin. Yani altınlar havada ise zıplayın. Suyun altında ise suya dalın. Ayrıca oyunda yolunuzun üzerinde bazı bölgelere halkalar konulmuş. Bu halkalara geldiğinide içinden geçin.

“Wake Woody Infinity” Ekran Görüntüleri

“Wake Woody Infinity” Fragman

“Wake Woody Infinity” Nasıl Oynanır?

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Wake Woody Infinity – Windows Phone İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.